Kuriančio kiemo kavinėje

Parašyta 13 Spalio 03 Peržiūros: 417

Kuriančio kiemo kavinėjeKiekvienas metų laikas savaip gražus, tačiau ruduo – gražiausias. Tiek daug spalvų jam padovanoja pati gamta.
Spalio pirmomis dienomis rudenines spalvas nustelbti bandė įvairiaspalviai mokytojų ir mokinių darbai darbeliai. Švietimo centro kiemelyje veikusioje Kuriančio kiemo kavinėje buvo didelis sujudimas. Čia kūrė, rengė parodėles, mokėsi iš vieni iš kitų, šoko, dainavo, deklamavo tiek mokytojai, tiek mokiniai. Į spalvingą rudens darbų puokštę, skirtą Mokytojo dienai paminėti, buvo sudėta turbūt viskas: širdžių šiluma, akių šviesa, lūpų šypsena, švelnūs žodžiai, kūrybiškumas.

Dėkojame šiame renginyje dalyvavusiems mokytojams: Laimutei Ševcovai, Linvydui Žlabickui, Dianai Jurgelevičienei, Almantei Šimonėlienei, Dianai Kaziūnienei, Loretai Kaulinienei, Onutei Vaičiūnienei, Nijolei Kazarianienei, Nijolei Norkūnienei, Daliai Blažiūnaitei, Reginai Rimkienei, Reginai Šinkūnienei, Aldonai Belopetravičienei, Aldonai Guobužienei, Ritai Malinauskaitei, Loretai Januškevičienei, mokytojai senjorei Zinaidai Liesienei, bibliotekos vedėjai Danutei Slavinskienei. Dėkojame ir mokiniams, ypač Mindaugui Balikevičiui, Tomai Šaltytei, Erikai Dervinytei, visiems šokėjėliams bei dainorėliams.

Direktorė ir mokyklos darbo grupės „Kuriančio kiemo kavinė" koordinatorė Rima Raudonienė