Kuriamos erdvės jaunimui

Parašyta 14 Lapkritis 12 Peržiūros: 309

Utenos jaunimo mokyklos administracija vykdo projektą „Mes atviri vaikams ir jaunimui" pagal 2009-2014 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programą „Rizikos grupės vaikai ir jaunimas".
Planuojama, sukūrus erdvę jaunų žmonių neformaliam aktyviam veikimui, įtraukti mažiau galimybių turintį jaunimą, padėti jauniems žmonėms pasirinkti prasmingas veiklas, saugius laisvalaikio praleidimo būdus.
Numatoma, kad jaunimo erdvė veiks nuo 2014 m. balandžio mėn., todėl šiuo metu intensyviai vykdomi jaunimo erdvės kūrimo darbai.
Kad jaunimo erdvė būtų įdomi jauniems žmonėms, prašome teikti įvairiausias idėjas, pasiūlymus, nurodyti internetines nuorodas ir t.t.
Prašome siūlymus siųsti iki š. m. lapkričio 17 d., el. p. adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..