Integruota geografijos ir matematikos pamoka Aukštaitijos nacionaliniame parke

Parašyta 2020-09-25 Peržiūros: 16

Rugsėjo 23 d. 6a ir 6b klasės mokiniai, lydimi matematikos mokytojos G. Šipkuvienės, ir geografijos mokytojos A. Vitėnienės lankėsi Aukštaitijos nacionaliniame parke. Atvykę mokiniai susiskirstė į grupes ir gavo užduočių segtuvą, kuriame buvo užduotis kiekvienam objektui. Pamokos metu mokiniai susipažino su nacionalinių parkų steigimo tikslais, aplankė Ladakalnį, išsiaiškino jo atsiradimą, o užlipę į apžvalgos aikštelę skaičiavo ežerus, dėliojo juos pagal plotą, pakrančių ilgį, bei grožėjosi atsiveriančiu vaizdu. Antras kelionės objektas buvo Ginučių piliakalnis, kuriame mokiniai pagilino ne tik geografijos, bet ir istorijos žinias. Vėliau kelionę tęsėme keliaudami prie Ginučių vandens malūno. Čia žingsniais matavome upelio atkaros ilgį bei skaičiavome upės tėkmės greitį. Ir paskutinis aplankytas objektas – Šiliniškių apžvalgos bokštas, kurio apžvalgos aikštelę pasiekė tik patys drąsiausi.
Puikiai atlikę visas užduotis ir pasidžiaugę „bobų vasaros“ padovanotu oru sugrįžome namo.

Geografijos mokytoja A. Vitėnienė
Matematikos mokytoja G. Šipkuvienė