Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
Mokyklu aprupinimas priemonem

Erasmus+ LELETO leidinys

Nuorodos

 

 

 

 

 

 

smm

Utenos jaunimo1

Svietimo centras

emokykla 

LM

NSA 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nuo 2015-01-01

6a klasės mokinių išvyka į Giedriaus Mazūro keramikos studiją

Parašyta 2020-09-16 Peržiūros: 14

2020 rugsėjo 15 d. 6a klasės mokiniais su klasės vadove R. Sabaliauskiene ir dailės mokytoja E. Rameliene vyko į G. Mazūro keramikos studiją, kurioje organizavo integruotas menų, anglų kalbos ir ugdymo karjerai veiklas.
Keramikos studijoje išvykos dalyviai susipažino su keramikos degimo būdu – raku. Patys glazūra dekoravo puodelį, stebėjo puodelių, kaitinamų iki 1000 laipsnių, degimo procesą. Kol buvo degami padaryti molio gaminiai, sodybos šeimininkas papasakojo apie savo karjeros pradžią ir menininko-keramiko profesijos ypatumus bei subtilybes. Klasės vadovė - anglų kalbos mokytoja supažindino auklėtinius su angliškais terminais, naudojamais keramikoje (molis, glazūra, suodžiai, krosnis, liepsna, degimo technika ir kt.). Išdegti puodeliai buvo sudėti į pjuvenas ir ataušinti bei nuplauti vandenyje.
Mokiniai sodyboje taip pat aplankė G. Mazūro kurtą keramikos ir metalo skulptūrų parką, interaktyvias instaliacijas, ieškojo išėjimo iš žilvičių labirintų, glostė pievoje besiganančias ožkeles, murkiančius katinus, žvalgėsi į įvairių rūšių naminius paukščius bei džiugiai šokinėjo ant batuto. >>>

Ramunė Sabaliauskienė