INFORMACIJA BŪSIMŲJŲ PIRMOKŲ TĖVAMS (GLOBĖJAMS)

Parašyta 2020-06-29 Peržiūros: 76

Informuojame, kad vadovaujantis Utenos rajono savivaldybės šeimos stiprinimo tvarkos aprašo, patvirtinto Utenos rajono savivaldybės tarybos sprendimu Nr. TS-192 „Dėl Utenos rajono savivaldybės šeimos stiprinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ 52 punktu, kiekvienam Utenos rajono pirmokui dovanojama 50,00 Eurų vertės kortelė kanceliarinėms prekėms įsigyti.

Kortelė pirmokui įteikiama rugsėjo 1 dieną mokykloje. Tėvai (globėjai) kortelę panaudoja toje kanceliarinių prekių parduotuvėje, su kuria mokykla yra pasirašiusi pirkimo sutartį. Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų įstatymo nustatyta tvarka. Tėvai (globėjai), atvykę į kanceliarinių prekių parduotuvę ir įsigiję kanceliarinių prekių, pasirašo, kad jas gavo. Kortelės negalima perleisti kitiems asmenims. Kortelė galioja nuo rugsėjo 1 iki spalio 31 d.