Virtuali mokinių išvyka į Lietuvos jūrų muziejų

Parašyta 2020-06-11 Peržiūros: 538

Paskutiniąją mokslo metų dieną mūsų mokyklos 1-3 klasių mokinius į svečius pakvietė Lietuvos jūrų muziejaus muziejininkė - edukacinių programų koordinatorė Vida Narveišytė.
Ji papasakojo apie tai, kaip atsirado Baltijos jūra, kaip ji keitėsi. Vaikai aktyviai dalyvavo protmūšyje. Jie susidomėję klausė pasakojimo apie mažuosius jūros gyventojus ruoniukus, kurie žūsta dėl žmonių netvarkingumo, neatsakingumo. Todėl ji pasiūlė vasarą atsisakyti plastikinių šiaudelių. Mokinius muziejininkė pakvietė apsilankyti Lietuvos jūrų muziejuje ir gyvai pamatyti ekspoziciją.
Nuoširdžiai dėkojame viešniai, padovanojusiai nuostabų susitikimą, kuriame dalyvavo ne tik mokiniai, bet ir jų tėveliai.
Tai buvo puiki ir kitokia Mokslo metų užbaigimo šventė.

Mokytoja Rita Zakarauskienė
Bibliotekininkė Danutė Slavinskienė