Erdvinių knygų kūrėjos Elenos Selenos viešnagė

Parašyta 2020-06-04 Peržiūros: 55

Mūsų mokykloje birželio 2 d. svečiavosi erdvinių knygų kūrėja Elena Selena, šiuo metu gyvenanti Prancūzijoje. Pradinukai nekantriai laukė šio susitikimo! Austėja ir Kajus susitikimo pradžioje perskaitė ištraukas iš autorės knygos „Pelėnas, Varlėnas ir Bobo“, kurioje rašoma apie draugystę ir patirtus nuotykius.
Vaikiškų knygų kūrėja nuoširdžiai bendravo su mažaisiais skaitytojais, vaizdžiai pasakojo ir rodė savo sukurtas erdvines knygeles, perkeldama mus į paslaptingą mėlynąjį sodą, tankias džiungles, užpustytą mišką.
Mokiniai domėjosi, kaip gimsta knygelės, kas įkvepia kurti, ar autorė turi pagalbininkų, ar pirmiau rašo tekstą, ar kuria iliustracijas.
Talentingos ir darbščios vaikiškų knygų kūrėjos viešnagė - nuostabi dovana mūsų mažiesiems skaitytojams, kurią jie prisimins ilgam, o gal ir patys pamėgins sukurti tokias 3D knygeles.
Dėkojame Elenai Selenai, linkime kūrybinės sėkmės ir laukiame naujų susitikimų!

Bibliotekininkė Danutė Slavinskienė
Tikybos mokytoja Roma Jančauskienė