Europos egzaminas

Parašyta 2020-05-18 Peržiūros: 10

europos egzaminasGegužės 8 dieną Lietuvoje jau vienuoliktą kartą vyko Europos egzaminas, skirtas Europos dienai paminėti. Jame dalyvavo mūsų mokyklos aštuntokai. Jie turėjo galimybę pasitikrinti savo žinias apie Europos sąjungos istoriją, institucijas, kultūrą, geografiją, kalbas. Geriausiai konkurse sekėsi 8b klasės mokiniui Skaisčiui Stiklioriui. Gegužės 19 dieną jis dalyvaus II konkurso ture ir jame atstovaus Vyturių progimnaziją.

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla