Baltos pasakos karpiniuose

Parašyta 2014-12-02 Peržiūros: 5961

Gražią antradienio popietę į Utenos kraštotyros muziejų skubėjo vaikai, kuriems įdomu karpyti. Čia vyko popietė „Baltos pasakos karpiniuose“. Muziejaus darbuotoja B. Juknevičienė pasakojo vaikams apie senovėje sukurtas pasakas, pasakų veikėjus. Mokiniai prisiminė, kaip reikia pasiruošti karpinius, kokiomis žirklutėmis patogu karpyti smulkias detales, ką galima pjauti su kanceliariniu peiliuku. Pasiėmę įrankius visi ėmėsi darbo. Vieniems sekėsi gerai, kitiems dar geriau. Galutinį rezultatą vaikai ir miesto gyventojai pamatys, kai karpiniais pasipuoš muziejaus langai.
Valandėlė prabėgo greitai. Dirbti būryje buvo smagu. Visi dalyviai ir mokytojos apdovanotos dovanėlėmis ir padėkomis.
Dėkojame žiburio mokyklos mokytojoms, suorganizavusioms šventę.