Dalyvavome tarptautiniame Science hack day Vilnius 2018 renginyje

Parašyta 2018-02-14 Peržiūros: 995

2018 m. vasario 10-11 dienomis Utenos Vyturių progimnazijos jaunųjų inžinierių, MIKROBIT technologijų ir programuotojų komanda: Skirmantas Žukas (4A), Ugnius Žilinskas (4B), Edvardas Lapienis (6B), Ugnius Musteikis (6B) ir Linas Vaitiekėnas (muzikos mokytojas ir Robotikos būrelio vadovas), dalyvavo tarptautiniame Science hack day Vilnius 2018 renginyje, kuris vyko www.technarium.lt iniciatyva ir jų patalpose.

Renginio metu visą savaitgalį mūsų komanda kūrė Muzikinius laiptus panaudojant infraraudonųjų spindulių ir mikrobit kompiuteriukų technologiją. Renginyje pamatėme daug nuostabių projektų, susipažinome su išradėjais ir mokslo mokslininkais ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Vokietijos (Berlyno) ir Jungtinės karalystės (Kembridžo) universitetų. Sekmadienį laiptai užgrojo penkiais klavišais, tačiau šiais Lietuvai jubiliejiniais metais planuojama išplėsti projektą tiek kad galima būtų sugroti LR himną.
Vaikai labai užsidegė elektronikos įrenginių kūrimo idėja ir grįžę jau planuojame bendromis pastangomis mokykloje įkurti elektronikos loboratoriją, todėl prašome tėvelių galinčių padėti pamokant ar patariant elektronikos klausimais, galinčių paremti iniciatyvą reikalingais komponentais ar finansiškai.
Prašome, susisiekti su mokytoju Linu Vaitiekėnu 8-616-27558 (patalpas ir baldus jau turime, bet dar reikia lituoklių, multimetrų, elektronikos komponentų ir t.t.).
Ačiū kompiuteriukų paramos fondo koordinatorei Viltautei, programuotojai Giedrei ir visai www.technarium.lt komandai.
Plačiau apie renginį:

Muzikos mokytojas ir Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas